Turkon Line'nın web sitesi üzerinden canlı destek hizmeti yayına girdi

Ana hedefi 'Müşteriye Özel Çözümler' hizmet anlayışıyla müşterilerinin tüm süreçlerini kolaylaştırmak, kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunmak olan Turkon Line, sektörde bir ilk olan anlık canlı destek uygulamasını hayata geçirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Son derece dinamik olan müşteri yönetimi süreçlerini “Müşteriye Özel Çözümler” hizmet modeli ile yöneten Turkon Line, müşteri beklenti ve isteklerini şeffaf, hızlı ve özenle ele almakta, özel çözümler sunuyor.

Bu anlayış doğrultusunda web sitesi üzerinden canlı destek uygulamasını başlatan Turkon Line, sektöre de bir yenilik getirdi.

Şirket, “Turkon Live” isimli bu uygulama ile kullanıcılarına ve müşterilerine daha da yakın olmayı hedefliyor.

Turkon Live canlı destek uygulamasıyla web sitesi üzerinden alınan çağrılar, “Canlı Destek Müşteri Yetkilileri” tarafından anlık olarak yönetilecek. Çağrı yönetim sistemi olarak özel bir çalışma prensibi geliştiren Turkon Line, müşterilerinin daha hızlı yanıt alabilecekleri bir platformu da hayata geçirdi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Turkon Line CEO’su O. Alkın Kalkavan, “Turkon Line olarak hizmet kalitemiz ve odağımıza aldığımız insan faktörünü dijital platformda destekleyerek yine tercih edilen marka olmayı sürdüreceğimize inanıyoruz. Önümüzdeki aylarda devreye alacağımız WhatsApp uygulamasıyla da sistemi entegre edeceğiz. Başlangıç aşamasında sadece hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet verecek uygulama, ihtiyaç doğrultusunda aşamalı olarak genişletilecek ve yurt dışı ülke müdürlüklerimizin de sürece eklenmesiyle tamamlanacaktır” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN