DTO

DTO Haberleri

Türkiye’ye 2022 yılında daha fazla yolcu gemisi gelecek

Aşılama ile birlikte hareketlenen küresel kruvaziyer turizminden Türkiye limanlarının pay alması için çalışmalar hızlanarak devam ediyor. İMEAK DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, Seatrade Cruise Global Fuarı’nda kruvaziyer sektörünün en büyük kuruluşları ile bir araya geleceklerini belirtti.

Tamer Kıran ve Oral Erdoğan, Aliağa'yı ziyaret etti

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ve Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan, İMEAK DTO Aliağa Şubesi’ni ziyaret etti.

Vedat Doğusel: Kocaeli, potansiyelini daha iyi kullanacak

İMEAK DTO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Doğusel, özellikle son süreçte yapılan çalışmalarla Kocaeli’nin denizcilik potansiyelini daha iyi kullanacağını ifade etti.

İMEAK DTO, 39. kuruluş yıldönümünü kutluyor

İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, DTO’nun kuruluş yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında “10 bin üyesi, ülke genelinde 9 şube, 15 temsilcilik ve 48 meslek komitesi ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çatısı altında 365 oda ve borsa arasında Türkiye'nin en büyük odalarından birisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir” dedi.

Pandemide lojistik sektörünün yıldızı parladı

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği’nin yeni yönetimi, İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk’ü ziyaret ederek denizcilik eğitimi projeleri konusunda işbirliği konularını ele aldı.

Kocaeli limanlarına yılın ilk 6 ayında 4 bin 821 adet gemi uğradı

İMEAK DTO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Doğusel, pandeminin bitmesinin tek yolunun aşı olduğunu ifade ederken “Halkımızı aşıya davet ediyoruz” diyerek Kocaeli’ye yılın ilk 6 ayında 4 bin 821 adet geminin uğradığını söyledi.

Gemiadamları için aşılama işlemi başladı

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) tarafından yapılan açıklamada, gemiadamlarının aşılanmasına başlandığı bildirildi.

İMEAK DTO Aliağa Şubesi ve İZKA işbirliği yaptı

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Yönetimi, İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) Genel Sekreteri Dr. Mehmet Yavuz, Yeşil Büyüme Politikaları Birim Başkanı Sena Gürsoy, Mavi Büyüme Politikaları Birim Başkanı Cangül Kuş’u ağırladı.

İzmirli denizcilerin 33 yıllık hayali gerçek oluyor

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) İzmir Şubesi’nin 33 yıllık hayali gerçek oluyor. Şubenin 2017’de kentin prestij noktalarından tarihi liman ve tarihi gümrük binasını içine alan Pasaport Dalgakıranı önünde satın aldığı binada yıkım işlemi başladı.

Tamer Kıran, İMEAK DTO'nun 38. kuruluş yıldönümünü kutladı

İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, DTO’nun 38. kuruluş yıldönümüne ilişkin yayınladığı mesajında DTO’nun 10 bin üyesi, ülke genelinde 9 şube 15 temsilcilik ve 48 meslek komitesi ile Türkiye’nin en büyük odalarından birisi olarak faaliyetlerini sürdürdüğüne dikkat çekti.

Toplam 10 haber.