Deniz Sporları

Antalya'da cankurtaran eğitimleri başladı Antalya'da cankurtaran eğitimleri başladı
Su Altı Arama Kurtarma ekibi eğitim çalışmalarına başladı Su Altı Arama Kurtarma ekibi eğitim çalışmalarına başladı
Teos Yat Yelken Kulübü, başarısı ile Seferihisar'ı gururlandırdı Teos Yat Yelken Kulübü, başarısı ile Seferihisar’ı gururlandırdı
Suyun altında uyuşturucuyla mücadele pankartı açıldı Suyun altında uyuşturucuyla mücadele pankartı açıldı
Serbest dalışçı Fatma Uruk, 72 metrelik derecesiyle dünya rekoru kırdı Serbest dalışçı Fatma Uruk, 72 metrelik derecesiyle dünya rekoru kırdı
Yılport Yelken Takımı, IRC 1 sınıfında kupaları topladı Yılport Yelken Takımı, IRC 1 sınıfında kupaları topladı
Emre Sakçı'dan bir Avrupa rekoru daha! İzmir'i unutmadı… Emre Sakçı’dan bir Avrupa rekoru daha! İzmir’i unutmadı…
Emre Sakçı, Avrupa'nın da en hızlı yüzücüsü oldu Emre Sakçı, Avrupa'nın da en hızlı yüzücüsü oldu
American Hospital The Bodrum Cup, bu yıl 'sağlık olsun' dedi American Hospital The Bodrum Cup, bu yıl ‘sağlık olsun’ dedi
Su altı tutkunlarının yeni gözde dalış noktası Karaburun oldu Su altı tutkunlarının yeni gözde dalış noktası Karaburun oldu
Yusufeli'ndeki yapay kano parkuru tekrar hizmete açıldı Yusufeli'ndeki yapay kano parkuru tekrar hizmete açıldı
Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışları, Boat Show'da tanıtılacak Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışları, Boat Show’da tanıtılacak
Keban Baraj Gölü kano tutkunlarının vazgeçilmez adresi oldu Keban Baraj Gölü kano tutkunlarının vazgeçilmez adresi oldu
Vanlı kürekçiler Sakarya'dan madalyayla döndü Vanlı kürekçiler Sakarya'dan madalyayla döndü
Milli Yüzücü Emre Seven, Anamur'dan KKTC'ye yüzecek Milli Yüzücü Emre Seven, Anamur’dan KKTC’ye yüzecek
Yılport Yelken Takımı, Bosphorus Cup'ta IRC 1 sınıfı birincisi oldu Yılport Yelken Takımı, Bosphorus Cup’ta IRC 1 sınıfı birincisi oldu
İstanbul Boğazı yelkenlilerle renklendi İstanbul Boğazı yelkenlilerle renklendi
Turkcell Platinum Bosphorus Cup Yelken Yarışları için geri sayım başladı Turkcell Platinum Bosphorus Cup Yelken Yarışları için geri sayım başladı
Milli serbest dalışçı Fatma Uruk, Meksika'da şampiyon oldu Milli serbest dalışçı Fatma Uruk, Meksika’da şampiyon oldu
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin havuzları yüzmeye ilgiyi artırdı Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin havuzları yüzmeye ilgiyi artırdı
Deniz Sporları Haberleri

Antalya'da cankurtaran eğitimleri başladı

Antalya'da faaliyet gösteren otel plajları başta olmak üzere, havuz, halk plajları ve sahillerde görev yapan cankurtaranlar için eğitim kursları başladı.

Su Altı Arama Kurtarma ekibi eğitim çalışmalarına başladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı bünyesinde kurulan Su Altı Arama Kurtarma ekibi eğitim çalışmalarına başladı.

Teos Yat Yelken Kulübü, başarısı ile Seferihisar’ı gururlandırdı

İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Torasan Urla Deniz Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşen Atatürk Kupası Yelken Yarışları’nda Teos Yat Yelken Kulübü başarısı ile takdir topladı.

Suyun altında uyuşturucuyla mücadele pankartı açıldı

Antalya'nın Kaş ilçesinde Kaymakam ve Cumhuriyet Savcısı, madde bağımlılığıyla mücadeleye deniz altında dikkat çekti. Kaş açıklarında dalan Kaymakam Şaban Arda Yazıcı ve Cumhuriyet Savcısı Oğuz Yılmaz denizin yaklaşık 10 metre altında "En iyi narkotik polisi anne" yazılı pankart açtı.

Serbest dalışçı Fatma Uruk, 72 metrelik derecesiyle dünya rekoru kırdı

Serbest dalışçı Fatma Uruk, "Değişken ağırlıklı paletsiz" kategorisinde 72 metrelik derecesiyle dünya rekoru kırdı.

Yılport Yelken Takımı, IRC 1 sınıfında kupaları topladı

Yılport Yelken Takımı, 2020 yelken yarışları sezonuna yeni birinciliklerle devam ediyor.

Emre Sakçı’dan bir Avrupa rekoru daha! İzmir’i unutmadı…

Fenerbahçe'nin olimpik milli sporcusu Emre Sakçı, bir Avrupa rekoruna daha imza attı. International Swimming League’de mücadele eden Sakçı, 50 metre kurbağalama kısa kulvarda 25:29’luk derecesi ile yarışı birinci sırada tamamladı ve Avrupa Büyükler rekorunu geliştirdi.

Emre Sakçı, Avrupa'nın da en hızlı yüzücüsü oldu

Olimpik yüzücü Emre Sakçı, son zamanlardaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. Emre Sakçı, Türkiye'den sonra Avrupa'nın da en hızlı yüzücüsü unvanını eline geçirdi.

American Hospital The Bodrum Cup, bu yıl ‘sağlık olsun’ dedi

Her yıl yerli ve yabancı binlerce deniz meraklısını Bodrum'da bir araya getiren Akdeniz'in en büyük yelken festivali American Hospital The Bodrum Cup, 32. yılını sağlık kahramanlarına adadı.

Su altı tutkunlarının yeni gözde dalış noktası Karaburun oldu

İzmir'e yaklaşık 100 kilometre uzaklıkta bir yarımada olan Karaburun, 17 farklı dalış noktası ve su altı canlılığıyla dalıcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Yusufeli'ndeki yapay kano parkuru tekrar hizmete açıldı

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bir süredir sportif faaliyetlere kapalı olan Artvin'in Yusufeli ilçesindeki Türkiye'nin ilk yapay kano parkuru, yeniden sporcuların kullanımına açıldı.

Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışları, Boat Show’da tanıtılacak

Bu yıl ilk kez düzenlenecek ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda başlayarak 4 gün sürecek olan Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları’nın tanıtımı, Türkiye’nin en prestijli denizcilik fuarı CNR Avrasya Boat Show’da da yapılacak.

Keban Baraj Gölü kano tutkunlarının vazgeçilmez adresi oldu

Tunceli'nin tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan Pertek ilçesindeki Keban Baraj Gölü, kano tutkunlarının vazgeçilmez adresi oldu.

Vanlı kürekçiler Sakarya'dan madalyayla döndü

Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kürek Takımı, Sakarya'da yapılan Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası'ndan 2 Türkiye üçüncülüğüyle döndü.

Milli Yüzücü Emre Seven, Anamur’dan KKTC’ye yüzecek

Milli Yüzücü Emre Seven, bir proje kapsamından Anamur’dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne yüzmek için ilk kulacını attı. Seven, geçişi tamamlarsa solo, durmadan ve kafessiz olarak bunu yapan ilk yüzücü olacak.

Yılport Yelken Takımı, Bosphorus Cup’ta IRC 1 sınıfı birincisi oldu

Yılport Yelken Takımı, Turkcell Platinum Bosphorus Cup’ta IRC 1 sınıfı birincisi oldu. Yılport takımı, teknelerinde yarışırken sosyal mesafeyi korumayı da ihmal etmedi.

İstanbul Boğazı yelkenlilerle renklendi

İBB’nin desteği ile 19’uncu kez düzenlenen Turkcell Platinum Bosphorus Cup’ta 50 yelkenli birincilik mücadelesi verdi. Rengarenk yelkenlilerin İstanbul Boğazı’nı süslediği yarışlarda Levent Peynirci yönetimindeki Setur Marinas Cheese isimli tekne birinci oldu.

Turkcell Platinum Bosphorus Cup Yelken Yarışları için geri sayım başladı

İstanbul Boğazı, bu hafta sonu Türkiye’nin en önemli su sporu etkinliklerinden birine ev sahipliği yapacak. İBB’nin desteği ile gerçekleştirilecek Turkcell Platinum Bosphorus Cup Yelken Yarışları, iki kıta arasında 19’uncu kez düzenlenecek.

Milli serbest dalışçı Fatma Uruk, Meksika’da şampiyon oldu

Meksika'da hazırlıklarını sürdüren ve corona virüsü nedeniyle 6 aydır ülkede olan milli serbest dalışçı Fatma Uruk, Sabit Ağırlık Çift Palet kategorisinde 60 metreye dalarak hem altın madalya kazandı hem de Türkiye rekorunu 50 metreden 60 metreye çekti.

Toplam 29 haber.