Dubai Uluslararası Tekne Fuarı 2021 ertelendi

Dubai Uluslararası Tekne Fuarı, koronavirüs salgın nedeniyle yeniden planlandı. Bu yıl ertelenen fuar, 8-12 Mart 2022 tarihleri arasında Dubai Limanı'nda gerçekleştirilecek.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Dünyayı kasıp kavuran Covid 19 salgını denizcilik sektöründeki etkinlikleri de etkiledi. Bu kapsamda Dubai Uluslararası Yat ve Tekne Fuarı 2021 iptal edildi.

Katılımcı markaların ürünlerini rahatça sergileyebilmesi ve ziyaretçilerin tüm markalara erişimini sağlamayı amaçlayan Dubai fuar yönetimi, mevcut koşulların bu durumu olumsuz etkileyeceği öngörüsüyle fuar tarihinde değişikliğe gitti.

Tüm katılımcıların görüşü ve ortak kararıyla Dubai Uluslararası Yat ve Tekne Fuarı, Dubai Limanı’nda 8-12 Mart 2022 tarihlerinde kapılarını açacak.

Gulf Craft CEO’su Vekili Abeer Alshaali, ziyaretçilere sunulacak seçeneklerin çeşitliliğin Gulf Craft için önemli olduğunu dile getirirken fuarın ertelenme kararını desteklediklerini söyledi.

Lürssen Yachts Satış Direktörü Michael Breman de Dubai Uluslararası Yat ve Tekne Fuarı yönetiminin erteleme konusunda firmanın görüşünü başvurmasından memnuniyet duyduklarını ifade ederek etkinliğin daha uygun bir zamanda gerçekleşmesinin dünya üzerindeki tüm yat üreticileri için en iyi karar olduğunu dile getirdi.

Ocean 360 Pazarlama Direktörü Bogdan Borascu, firma olarak erteleme kararını desteklediklerini ve Mart 2022’de deniz severlerle buluşmayı dört gözle beklediklerini ifade etti.

Seas & Deserts CEO’su Ahmad Musaed Al Ameeri de bölgesel olarak tekne hareketlerinde kısıtlamalardan dolayı zorluklar yaşandığını ve bunun sonucu olarak erteleme kararını desteklediklerini söyledi. Ameeri, 2022 yılında gerçekleşecek olan organizasyona da desteklerini sürdüreceklerini açıkladı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN