CNR Yacht Festivali için geri sayım başladı

16 yıldır Türk denizcilik sektörünün gelişmesi için dünyanın en prestijli kara boat showlarını organize eden CNR Holding, sektördeki bu başarısını şimdi de denizlere taşıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şubat ayında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen ve katılımcılarına çok büyük ticari avantajlar sağlayan fuar, CNR Yacht Festival ile denize de iddialı hazırlanıyor.

Denize dair her şeyin binlerce deniz severin beğenisine sunulacağı CNR Yacht Festival, 13 - 18 Ekim 2020 tarihleri arasında Marintürk Marina / Pendik'te organize edilecek.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve YATED (Yat ve Tekne Endüstri Derneği) tarafından düzenlenecek olan festival, dünya denizcilik sektörünün yeni nesil tasarımlarına da ev sahipliği yapacak.

Festivalde kategorilerinin en iyisi olan mega yat, tekne ve yelkenliler ile birlikte şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç tekneleri de sergilenecek.

CNR Yacht Festival, su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN